Kulig w Zakopanem z pochodniami 

Pamiętacie jeszcze, jak w dzieciństwie jeździliście kuligiem po ośnieżonych wiejskich drogach podczas ferii zimowych? Jeśli nie, lub nigdy nie mieliście tej przyjemności, zapraszamy na absolutnie rewelacyjny kulig po Pogórzu Gubałowskim, który jak żaden inny odda klimat dawnych kuligów z lat młodości.

Kulig na Gubałówce!

Zbiórka odbywa się w wyznaczonych punktach odbioru, skąd autokarem zawieziemy Was na miejsce. Tam czeka na was piękny, przyozdobione owczym futrem kuligi dostępne dla czterech lub ośmiu osób. 

Kulig ceny 2021/22

Dzieci do 4 lat GRATIS!

Dzieci do 10 lat

100 Zł

W pakiecie


Transport do miejsca rozpoczęcia kuligu

Kulig i poczęstunek bez limitów!

Biesiada przy muzyce góralskiej na żywo

Ubezpieczenie NNW + KL (koszty leczenia)

Dorośli

120 Zł

W pakiecie


Transport do miejsca rozpoczęcia kuligu

Kulig i poczęstunek bez limitów!

Biesiada przy muzyce góralskiej na żywo

Góralska herbata i wino grzane

Ubezpieczenie NNW + KL (koszty leczenia)

Program wycieczki Góralski Kulig w Zakopanem

Fantastyczna zabawa

Jeśli tęsknicie za kuligami z dzieciństwa, lub nigdy nie mieliście przyjemności uczestniczenia w kuligu, albo macie dzieci, którym chcecie pokazać prawdziwy klimat Polskich gór, to serdecznie zapraszamy na nasz kulig. 

Kulig z pochodniami

W towarzystwie skrzących się pochodni objedziemy całą Gubałówkę z widokiem na ośnieżone górskie szczyty Tatr oraz majaczące w dole Zakopane

Biesiada góralska

Po kuligu zaprosimy Was do naszego specjalnie przygotowanego na tę okazję szałasu w którym przysiądziemy przy autentycznej góralskiej watrze, czyli ognisku. Wszystko to okraszone będzie góralską muzyką na żywo, która w pełni odda niepowtarzalny klimat Polskich gór. 

Wszystko bez limitów!

Herbata po góralsku, wino grzane, bigos, chleb ze smalcem oraz kiełbaski otrzymujecie od nas na kuligu w każdej ilości, częstujcie się do syta.

Super cena

W tej cenie macie Państwo zapewnione: dojazd na miejsce, bilet na kulig, grzane wino, bigos, kiełbaski do samodzielnego przyrządzenia oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

UWAGA!

W przypadku braku śniegu kulig odbywa się góralskimi fasiagami 10 lub 12-osobowym przez wieś Ząb, do punktu widokowego na Furmanowej.

Przeżyj z nami fantastyczną przygodę!

Nasze biuro w ofercie posiada wiele atrakcji turystycznych m.in. Spływ Dunajcem, Spacer Koronami Drzew, Gorące Termy, Kulig w Zakopanem, oraz wiele innych. Sprawdź naszą ofertę.

Termy Chochołowskie Wieczorny relaks

Chochołowskie Termy to prawie 3 tysiące m2 lustra wody i 30 niecek basenowych. Oprócz basenów i jacuzzi z wodą termalną znajduje się również strefy lecznicza z wodą siarczkową i solankową.

Wakacyjny kulig góralski

Skuś się na wieczór w towarzystwie fajnych ludzi oraz góralskiej kapeli i zabawy na świeżym powietrzu z panoramą Tatr w tle. Zawieziemy Cię góralskim kuligiem zaprzęgniętym w silne konie na ognisko w regionlnym stylu. 

Spływ Dunajcem

Czy płynąłeś kiedyś nurtem rzeki na granicy dwóch Państw? Wiesz co to jest sprysek? Z ilu czółen składa się tratwa flisacka? Zapraszamy na niezapomnianą podróż. Razem z nami zobaczysz w którym i czy w zamku straszy? 

Spacer w koronach drzew

Czy marzyliście kiedyś o spacerze z głową w chmurach? Teraz macie szansę spełnić swoje marzenia. Wszystko to za sprawą zapierającej dech w piersiach spacerze ścieżką zawieszoną w koronach drzew.

© Copyright 2021 Hawrań Travel - All Rights Reserved

Informacje zawarte w niniejszym serwisie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.