Biuro turystyczne

Hawrań Travel

to firma, która zajmuje się dostarczaniem Państwu maksymalnej ilości rozrywki w minimalnych cenach. Posiadamy wszelkie potrzebne certyfikaty pozwalające nam organizować jednodniowe wycieczki pełne folkloru, niezapomnianych wrażeń, wiedzy przekazywanej z przymrużeniem oka, a także ekstremalnych doznać, które na długo zapadną Wam w pamięć. Nie macie się jednak czego obawiać, naszym priorytetem jest bowiem, zapewnienie Państwu i Państwa bliskimi pełnego bezpieczeństwa. W skład naszej oferty wchodzą wycieczki po Zakopanem i okolicach oraz po Pienińskim Parku Narodowym.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Jesteśmy w pełni legalnym i profesjonalnym biurem podróży. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, zaświadczenia oraz ubezpieczenie, ale przede wszystkich wieloletnie doświadczenie. Nie krępuj się i dzwoń jeśli masz jakiekolwiek pytania!

Szef

+48 606 286 379

Szefowa biura

+48 693 636 136

Biuro obsługi klientów

+48 726 777 444

Mamy dla Was atrakcje, które na długo pozostaną w pamięci

Jeśli przyjechaliście do Zakopanego na wakacje lub ferie zimowe i znudziły wam się już Krupówki lub chodzenie po dolinie Chochołowskiej, mamy dla Was atrakcje, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Tylko u nas za niewielką opłatą weźmiesz udział w pasjonujących przygodach takich jak spływ autentyczną tratwą flisacką sterowaną przez wygadanych i znających setki anegdot oraz góralskich żarów górali, którzy przez większość życia pływają po Dunajcu. Jeśli potrzeba Wam nieco więcej adrenaliny, podniebna trasa w Słowackiej Bachledowej jest stworzona specjalnie dla Was. Ciekawostki o zwierzętach zamieszkujących Pieniński Park Narodowy, a także żywe zwierzęta spacerujące 20 metrów pod Wami to tylko niektóre z atrakcji, które na Was czekają. Wycieczka ta przeznaczona jest także dla najmłodszych uczestników, ponieważ tuż pod wieżą obserwacyjną zwieńczającą kompleks drogi zawieszonej w koronach drzew znajdują się dwa duże place zabaw. 

Hawrań Travel to emocje i wrażenia na które stać każdego

Dodatkowo, podczas zimy oferujemy Państwu autentyczną góralską watrę z prawdziwego zdarzenia oraz kulig po szczycie Gubałówki. Te i wiele innych atrakcji znajdziecie na naszej stronie internetowej wraz z absolutnie przystępnym cennikiem naszych usług. Nie będziemy Was przekonywać, że jesteśmy najlepszym biurem turystycznym na świecie, ale chcemy powiedzieć Państwu, że jesteśmy jednym z niewielu biur, które wkłada serce w swoją pracę. Każdy z naszych pracowników był na każdej z naszych wycieczek przynajmniej kilka razy i z czystym sercem poleca je naszym klientom. Biuro turystyczne Hawrań Travel to firma sprzedająca emocje i wrażenie, które chcecie przeżyć i na które Was stać.

Dlaczego warto wybrać biuro turystyczne Hawrań Travel?

LEGALNA FIRMA

Dlatego że jesteśmy legalnie działającą firmą już od ponad 10 lat.

UBEZPIECZENIE

Każda nasza wycieczka jest ubezpieczona i każdy jej uczestnik jest chroniony polisą NNW + KL.

ZAANGAŻOWANIE

Naszym priorytetem jest zapewnienie wszystkim uczestnikom pełnej satysfakcji i bezpieczeństwa. 

BARDZO DOBRE OPINIE

Dlatego że jesteśmy tak zaangażowani w swoją pracę otrzymujemy najczęściej bardzo dobre opinie, możecie je znaleźć na naszym Fanpage

NISKIE CENY

Zajmujemy się dostarczaniem maksymalnej ilości rozrywki w jak najniższych cenach

Certyfikaty

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.

Informacje zawarte w niniejszym serwisie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Znajdziesz nas na:

© 2023 All Rights Reserved | Hawrań Travel