Spacer w koronach drzew

Czy marzyliście kiedyś o spacerze z głową w chmurach? Teraz macie szansę spełnić swoje marzenia. Wszystko to za sprawą zapierającej dech w piersiach wycieczce do Słowackiej Bachledowej, gdzie możecie przespacerować się ścieżką zawieszoną na 24 metrach wysokości, ścieżka ta ma długość 603 metrów i ciągnie się ponad koronami drzew Pienińskiego Parku Narodowego. Przechadzając się wspomnianą trasą staniecie się niemal częścią lasu, będziecie mogli podziwiać zróżnicowany las oraz rzadkie gatunki zwierząt znajdujących się w nim. Dla wszystkich tych, których interesują fakty, liczby i ciekawostki, na trasie znajduje się szereg tablic informacyjnych, które odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania. Konstruktorzy trasy przygotowali również coś dla najmłodszych.

Wycieczka jednodniowa na platformę widokową ponad koronami drzew

Całość wycieczki odbywa się pod okiem wykwalifikowanych pracowników, którzy opowiedzą Wam o zwierzętach zamieszkujących Pieniński Park Narodowy, ale także o siłach przyrody, które go niszczą, będziecie mogli obserwować ptaki dosłownie przelatujące nad głowami, a także dowiecie się, ile lat mają drzewa, których koron możecie niemal dotknąć. Po tej niezwykłej przechadzce czeka na was 32 metrowa wieża widokowa z siatką rozciągniętą na jej środku. Dzięki niej będziecie mogli spojrzeć z 32 metrów w dół, jakbyście byli zawieszeni w powietrzu. Z wieży da się zejść na dwa sposoby, konwencjonalnie oraz ekstremalnie. Pierwszy sposób to zejście po schodach, drugi to zjechanie po 67 metrowej zjeżdżalni, dzięki której zejście z wieży zajmie najwyżej kilka sekund.

Dwa place zabaw znajdujące się poniżej kompleksu zadowolą nawet najbardziej wybredne maluchy lubujące się w nieco bardziej „ekstremalnych” zabawach.

Wycieczka uwzględnia także możliwość zwiedzenia Starego Smokowca.

Program wycieczki

  • Wyjazd z Zakopanego. Odbywa się z ustalonych punktów odbioru. Po wcześniejszym ustaleniu jest możliwość odbioru bezpośrednio spod miejsca zakwaterowania.

  • Spacer w koronach drzew. Czas zwiedzana około 2 godzin. Ścieżka w Koronach Drzew Bachledka to specjalna platforma widokowa o długości ponad 600 metrów, która znajduje się na wysokości aż 24 metrów nad ziemią i wije się pośród koron rosnących tutaj sosen.

    Na trasie znajdują się liczne tablice z ciekawostkami na temat okolicznej przyrody oraz ekosystemu. Spacer w koronach drzew zakończony jest efektowną wieżą widokową, która wznosi na wysokość aż 32 metrów

  • Szczyrbskie Jezioro (opcjonalnie). Czas wolny ok. 1,5 – 2 godzin. Jezioro znajduje się na wysokości 1345m n.p.m i zalicza się do najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych jezior górskich w Wysokich Tatrach. Dookoła jeziora prowadzi ścieżka rekreacyjna, przy której usytuowane są drewniane sprzęty do ćwiczeń, ławeczki, latarnie i inne elementy infrastruktury turystycznej. Przy jego południowym brzegu znajduje się wypożyczalnia łódek.

Czas trawania: 9-10 godzin.

Cennik wycieczki

Dzieci do 3 lat GRATIS

Dzieci 3 - 10 lat

60 Zł

Przejazd za osobę


+16 Euro

wstęp na ścieżkę oraz wjazd kolejką

Klimatyzowany autokar

Opieka pilota/kierowcy

Ubezpieczenie NNW + KL (koszty leczenia)

Bilet rodzinny

49 Euro

2+1 lub 2+2


+ koszt przejazdu zgodnie z cennikiem

wstęp na ścieżkę oraz wjazd kolejką

Klimatyzowany autokar

Opieka pilota/kierowcy

Ubezpieczenie NNW + KL (koszty leczenia)

Dorośli

65 Zł

Przejazd za osobę


+20 Euro

wstęp na ścieżkę oraz wjazd kolejką

Klimatyzowany autokar

Opieka pilota/kierowcy

Ubezpieczenie NNW + KL (koszty leczenia)

Przeżyj z nami fantastyczną przygodę!

Nasze biuro w ofercie posiada wiele atrakcji turystycznych m.in. Spływ Dunajcem, Spacer Koronami Drzew, Gorące Termy, Kulig w Zakopanem, oraz wiele innych. Sprawdź naszą ofertę.

Spływ Dunajcem

Czy płynąłeś kiedyś nurtem rzeki na granicy dwóch Państw? Wiesz co to jest sprysek? Z ilu czółen składa się tratwa flisacka? Zapraszamy na niezapomnianą podróż. Razem z nami zobaczysz w którym i czy w zamku straszy? 

Termy Chochołowskie Wieczorny relaks

Chochołowskie Termy to prawie 3 tysiące m2 lustra wody i 30 niecek basenowych. Oprócz basenów i jacuzzi z wodą termalną znajduje się również strefy lecznicza z wodą siarczkową i solankową.

Wakacyjny Kulig

Skuś się na wieczór w towarzystwie fajnych ludzi oraz góralskiej kapeli i zabawy na świeżym powietrzu z panoramą Tatr w tle. Zawieziemy Cię góralskim kuligiem zaprzęgniętym w silne konie na biesiadę w regionalnym stylu.

Kulig z pochodniami 

Pamiętacie jeszcze, jak w dzieciństwie jeździliście kuligiem po ośnieżonych wiejskich drogach podczas ferii zimowych? Jeśli nie, lub nigdy nie mieliście tej przyjemności, zapraszamy na absolutnie rewelacyjny kulig po Pogórzu Gubałowskim.

© Copyright 2021 Hawrań Travel - All Rights Reserved

Informacje zawarte w niniejszym serwisie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.