Wakacyjny Kulig w Zakopanem

Skuś się na wieczór w towarzystwie fajnych ludzi oraz góralskiej kapeli i zabawy na świeżym powietrzu z panoramą Tatr w tle. Zawieziemy Cię góralskim kuligiem zaprzęgniętym w silne konie na ognisko w góralskim stylu. Damy do ręki kubek z grzańcem lub herbatą po góralsku i patyk z kiełbasą do smażenia na ogniu.

Jedź ze mną na kulig!

Będziemy śmiać się i gaworzyć oraz tańczyć w rytm skocznej muzyki a na koniec zawieziemy Cię prosto do miejsca skąd zabraliśmy. Niczym się nie martw, będzie zabawa a jedzenia nie zabraknie ponieważ masz to wszystko bez żadnego limitu!

Kulig ceny 2022

Dzieci do 4 lat GRATIS!

Czas trawania: 2 godziny.

Dzieci do 16 lat

90 Zł

W pakiecie


Transport do miejsca rozpoczęcia kuligu

Kulig i poczęstunek bez limitów!

Biesiada przy muzyce góralskiej na żywo

Ubezpieczenie NNW + KL (koszty leczenia)

Dorośli

120 Zł

W pakiecie


Transport do miejsca rozpoczęcia kuligu

Kulig i poczęstunek bez limitów!

Biesiada przy muzyce góralskiej na żywo

Góralska herbata i wino grzane

Ubezpieczenie NNW + KL (koszty leczenia)

Program wycieczki Góralski Kulig w Zakopanem

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Odbiór z miejsca zakwaterowania i przejazd do miejscowości Ząb na Pogórzu Gubałówki (odbiór z najbliższego przystanku autobusowego około 17.00-17.30 - dotyczy Zakopanego, Kościeliska, Olczy, Pardałówki). Pozostałe miejscowości muszą dojechać do wyznaczonych punków odbioru.

Kulig z poczęstunkiem, śpiewem i postojem na fotki

Przesiadka do góralskich fasiągów. Godzinny kulig malowniczą trasą pasmem Gubałówki z przystankiem na zrobienie pamiątkowych zdjęć. 

Biesiada góralska

Godzinna biesiada z muzyką góralską na żywo przy ognisku z NIELIMITOWANYM poczęstunkiem. W jego skład wchodzi: kiełbaska do samodzielnego upieczenia, oscypek z żurawiną, chlebek ze smalcem, ogórek kiszony, herbata góralska z prądem (dla dzieci zwykła z sokiem malinowym i cytryną), wino grzane, chleb, ketchup, musztarda. 

Transport powrotny

Odwóz busami do miejsca zakwaterowania (miejsc skąd odbieraliśmy gości).

Super cena

W tej cenie macie zapewnione: dojazd na miejsce, poczęstunek bez limitów oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Przeżyj z nami fantastyczną przygodę!

Nasze biuro w ofercie posiada wiele atrakcji turystycznych m.in. Spływ Dunajcem, Spacer Koronami Drzew, Gorące Termy, Kulig w Zakopanem, oraz wiele innych. Sprawdź naszą ofertę.

Spływ Dunajcem

Czy płynąłeś kiedyś nurtem rzeki na granicy dwóch Państw? Wiesz co to jest sprysek? Z ilu czółen składa się tratwa flisacka? Zapraszamy na niezapomnianą podróż. Razem z nami zobaczysz w którym i czy w zamku straszy? 

Termy Chochołowskie Wieczorny relaks

Chochołowskie Termy to prawie 3 tysiące m2 lustra wody i 30 niecek basenowych. Oprócz basenów i jacuzzi z wodą termalną znajduje się również strefy lecznicza z wodą siarczkową i solankową.

Spacer w koronach drzew

Czy marzyliście kiedyś o spacerze z głową w chmurach? Teraz macie szansę spełnić swoje marzenia. Wszystko to za sprawą zapierającej dech w piersiach spacerze ścieżką zawieszoną w koronach drzew.

Kulig z pochodniami 

Pamiętacie jeszcze, jak w dzieciństwie jeździliście kuligiem po ośnieżonych wiejskich drogach podczas ferii zimowych? Jeśli nie, lub nigdy nie mieliście tej przyjemności, zapraszamy na absolutnie rewelacyjny kulig po Pogórzu Gubałowskim.

© Copyright 2021 Hawrań Travel - All Rights Reserved

Informacje zawarte w niniejszym serwisie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.