Hawrań Travel

Jednodniowe wycieczki z Zakopanego

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Jesteśmy w pełni legalnym i profesjonalnym biurem podróży. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, zaświadczenia oraz ubezpieczenie, ale przede wszystkich wieloletnie doświadczenie. Nie krępuj się i dzwoń jeśli masz jakiekolwiek pytania! Tel: +48 693 636 136 lub +48 606 286 379.

Biuro turystyczne Hawrań Travel

to firma, która zajmuje się dostarczaniem Państwu maksymalnej ilości rozrywki w minimalnych cenach. Posiadamy wszelkie potrzebne certyfikaty pozwalające nam organizować jednodniowe wycieczki pełne folkloru, niezapomnianych wrażeń, wiedzy przekazywanej z przymrużeniem oka, a także ekstremalnych doznać, które na długo zapadną Wam w pamięć. Nie macie się jednak czego obawiać, naszym priorytetem jest bowiem, zapewnienie Państwu i Państwa bliskimi pełnego bezpieczeństwa. W skład naszej oferty wchodzą wycieczki po Zakopanem i okolicach oraz po Pienińskim Parku Narodowym.

Mamy dla Was atrakcje, które na długo pozostaną w pamięci

Jeśli przyjechaliście do Zakopanego na wakacje lub ferie zimowe i znudziły wam się już Krupówki lub chodzenie po dolinie Chochołowskiej, mamy dla Was atrakcje, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Tylko u nas za niewielką opłatą weźmiesz udział w pasjonujących przygodach takich jak spływ autentyczną tratwą flisacką sterowaną przez wygadanych i znających setki anegdot oraz góralskich żarów górali, którzy przez większość życia pływają po Dunajcu. Jeśli potrzeba Wam nieco więcej adrenaliny, podniebna trasa w Słowackiej Bachledowej jest stworzona specjalnie dla Was. Ciekawostki o zwierzętach zamieszkujących Pieniński Park Narodowy, a także żywe zwierzęta spacerujące 20 metrów pod Wami to tylko niektóre z atrakcji, które na Was czekają. Wycieczka ta przeznaczona jest także dla najmłodszych uczestników, ponieważ tuż pod wieżą obserwacyjną zwieńczającą kompleks drogi zawieszonej w koronach drzew znajdują się dwa duże place zabaw. 

Hawrań Travel to emocje i wrażenia na które stać każdego

Dodatkowo, podczas zimy oferujemy Państwu autentyczną góralską watrę z prawdziwego zdarzenia oraz kulig po szczycie Gubałówki. Te i wiele innych atrakcji znajdziecie na naszej stronie internetowej wraz z absolutnie przystępnym cennikiem naszych usług. Nie będziemy Was przekonywać, że jesteśmy najlepszym biurem turystycznym na świecie, ale chcemy powiedzieć Państwu, że jesteśmy jednym z niewielu biur, które wkłada serce w swoją pracę. Każdy z naszych pracowników był na każdej z naszych wycieczek przynajmniej kilka razy i z czystym sercem poleca je naszym klientom. Biuro turystyczne Hawrań Travel to firma sprzedająca emocje i wrażenie, które chcecie przeżyć i na które Was stać.

Zobacz prezentacje wycieczek

Nie zwlekaj i rezerwuj miejsce!

Ilość miejsc jest ograniczona dlatego by mieć pewność, że zarezerwujesz wycieczkę na interesujący Cię termin, zrób to z wyprzedzeniem. Dzwoń lub szybciej REZERWUJ ON-LINE.

© Copyright 2021 Hawrań Travel - All Rights Reserved