Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Kulig w Zakopanem

Plenerowa impreza latem i zimą

Kulig w Zakopanem

Plenerowa impreza latem i zimą

Kulig w Zakopanem

Plenerowa impreza latem i zimą

Kuligi w Zakopanem nasze imprezy plenerowe

Kulig po góralsku - letnia impreza w plenerze 

Skuś się na niezapomnianą góralską wyprawę konnymi zaprzęgami po szczytach Pogórza Gubałowskiego. Zapewniamy dużo atrakcji nie wymagających większego wysiłku. Jeśli jednak chcesz poskakać to autentyczna góralska kapela zapewni podkład muzyczny. Oprócz tańców gwarantujemy poczęstunek w nieorganicznych ilościach. Jedz, pij, baw się i popuszczaj pasa.

Kulig po góralsku - zimowa impreza w plenerze 

Jeśli będąc w Zakopanem już wszystko zwiedziłeś i nie wiesz jak się jeszcze zabawić skorzystaj z naszej oferty na którą stać każdego. Wybierz się z nami na zakopiański kulig z pochodniami. Niezapomniana impreza z kapelą góralską na żywo. Na Zakończenie kuligu zaprosimy was do szałasu na poczęstunek bez limitów. Można będzie potańczyć i podziwiać z góry Zakopane.

Dla płatności Bonem Turystycznym prosimy o informację 24h przed rezerwacją. 

Zobacz prezentacje wycieczek 
Hawrań Travel

Przeczytaj co o nas mówią inni...

Spływ Dunajcem

Wycieczka bardzo udana, spływ Dunajcem super, polecam każdemu, przepiękne widoki. Bardzo miła obsługa, wszystko się zgadzało z programem z ulotki. Gorąco polecam ta firmę. 

lipiec 2020 
Podróż z rodziną

Rafał W
Użytkownik

Hawrań kulig

Super impreza. Piękne widoki. Świetna obsługa. Dobre jedzonko. Pyszny grzaniec. Herbata z prądem bardzo kopie. Polecam.


luty 2020
Podróż z rodziną

Asia A
Użytkownik

Bardzo polecam

Wycieczka ideał dla każdego, muzyka na żywo, świetna, sympatyczna obsługa spełniająca każdą możliwą prośbę, fantastyczne widoki, pyszne jedzenie. Super zabawa.

sty 2020
Podróż ze znajomymi

Ela M
Użytkownik

Nie zwlekaj i rezerwuj miejsce

Ilość miejsc jest ograniczona dlatego by mieć pewność, że zarezerwujesz wycieczkę na interesujący Cię termin, zrób to z wyprzedzeniem. Dzwoń lub szybciej REZERWUJ ON-LINE.

Śledź nas na:

Aby zapewnić najlepszą jakość używamy plików cookie. Przeczytaj naszą politykę prywatności jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.